World Fitness Gym Spor Salonu

http://worldfitness.Orduport.com
World Fitness Gym Spor Salonu
124
Karşıyaka Mah. 906 Sok. No:14Altınordu,34100
+90(452) 888 27 27İşyerimiz 2014 yılında kurulmuş olup world fitness gym ailesi olarak tam donanımlı spor salonumuzla ordu halkına hizmet vermekteyiz. Zayıflama, kilo alma, vücut geliştirme, personel tırang ( özel hizmetler ), sporcu gıdaları, vucüt geliştirme gibi konularda uzman kadromuzla her gün daha iyisini vermek için çalışmaktayız. Her yaştan bireyin yararlanabileceği salonumuzda, türlü sportif aktivitelerle yoğun bir tempoda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Amacımız topluma başarılı, mutlu ve sağlıklı kazandırmaya katkı sağlamak. Çünkü bizler biliyoruz ki ''başarılı bireyler'' olabilmenin temellerinden biri de ''sağlıklı bir beden'' dir. Sağlıklı bir bedene sahip olmanın yolu da spor yapmak ve düzenli olarak egzersiz programlarına katılmaktır. Düzensiz beslenme ve hazır yiyecek tüketimi eğiliminin arttığı toplumumuzda yanlış beslenme kültürü bireylerin hızla kilo almasına neden olmakta. Bunun yanında çalışma koşulları nedeniyle uzun süre hareketsiz kalan kişiler bu durumdan ruhsal ve bedensel olarak olumsuz etkilenmekte. İşte bu anlamda sizleri mutlu etmek için en yakın adres world fitness gym'dir. Sağlık ve spor il müdürlüğü tarafından onay belgesine sahip salonumuzda, sertifikalı ve deneyimli fitness, step, kilo alma & verme ve vücut geliştirme alanlarında hizmet verme çabasındayız. Sizlerin memnuniyeti bizlerin en büyük kazanımı olacaktır. Bayanlara özel spor faaliyetlerimize gösterdiğiniz ilgiye özellikle teşekkür ederiz.
29851Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış10:00 - 22:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Sevgi Hastanesi çaprazı.

İletişim Formu
İşyerimiz 2014 yılında kurulmuş olup world fitness gym ailesi olarak tam donanımlı spor salonumuzla ordu halkına hizmet vermekteyiz. Zayıflama, kilo alma, vücut geliştirme, personel tırang ( özel hizmetler ), sporcu gıdaları, vucüt geliştirme gibi konularda uzman kadromuzla her gün daha iyisini vermek için çalışmaktayız.

Her yaştan bireyin yararlanabileceği salonumuzda, türlü sportif aktivitelerle yoğun bir tempoda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Amacımız topluma başarılı, mutlu ve sağlıklı kazandırmaya katkı sağlamak. Çünkü bizler biliyoruz ki ''başarılı bireyler'' olabilmenin temellerinden biri de ''sağlıklı bir beden'' dir. Sağlıklı bir bedene sahip olmanın yolu da spor yapmak ve düzenli olarak egzersiz programlarına katılmaktır.

Düzensiz beslenme ve hazır yiyecek tüketimi eğiliminin arttığı toplumumuzda yanlış beslenme kültürü bireylerin hızla kilo almasına neden olmakta. Bunun yanında çalışma koşulları nedeniyle uzun süre hareketsiz kalan kişiler bu durumdan ruhsal ve bedensel olarak olumsuz etkilenmekte. İşte bu anlamda sizleri mutlu etmek için en yakın adres world fitness gym'dir.

Sağlık ve spor il müdürlüğü tarafından onay belgesine sahip salonumuzda, sertifikalı ve deneyimli fitness, step, kilo alma & verme ve vücut geliştirme alanlarında hizmet verme çabasındayız. Sizlerin memnuniyeti bizlerin en büyük kazanımı olacaktır. Bayanlara özel spor faaliyetlerimize gösterdiğiniz ilgiye özellikle teşekkür ederiz.
Firmanızı Ekleyin

Orduport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 131 firma yer almaktadır.