Süper Mısır
15
Sırameşeler Mah Sema Sok No:11,34100
+90(532) 621 29 37Orduda bardakta mısır ve yine orduda toptan bardakta mısır satışı konusunda alanında bir numara olan supermisir ordu ve ilçelerinde gdo suz, birinci kalite, yerli üretim mısır sunmanın gururunu yaşıyor. Supermisir olarak orduda mısır satışının yanında yine orduda bardakta mısır malzemeleri, donmuş mısır ve tane mısır satışı hizmetini süratle kargo ile yerine getirmektedir. Ordu 1. Kalite yerli tane mısır siparişleri, ücretsiz kargo ile kapıda ödeme seçeneği ile kapınıza kadar gönderilmekte. Süt tadında gdo suz yerli üretim tane mısırlarımız salata ya da yemlik mısırdan değildir. Ordudadaki bardakta mısır satışlarımızda, mısırlarımızın süt tadında oluşu müşterilerimizin memnuniyeti ile süreklilik kazanmış ve her geçen gün orduda bardakta mısır ve toptan mısır satışlarımızı arttırmıştır. Özel ambalajındaki mısır gönderilerimiz adresinize teslim edilip, takibi yapılmaktadır. Orduda bardakta mısır ya da orduda toptan bardakta mısır fiyatları ne kadar diye bir soru aklınıza gelebilir. Bardakta mısır fiyatlarımız şöyle: 60 kg bardakta mısır kapıda ödeme ile 275 tl 50 kg bardakta mısır kapıda ödeme ile 235 tl. İnternet üzerinden türkiye'nin her yerine bardakta mısır satışı yapan firmamız, ordu merkeze bardakta mısır gönderirken yine tüm ilçelere de hızlı şekilde gönderi sağlıyor. Ordu'nun ilçelerinden akkuş, altınordu, aybastı, çamaş, çatalpınar, çaybaşı, fatsa, gölköy, gülyalı, gürgentepe, ikizce, kabadüz, kabataş, korgan, kumru, ordu mesudiye, perşembe, ordu ulubey ve ünye ilçelerine toptan bardakta mısır satışını gerçekleştirmektedir. Orduda kaliteli ve organik yerli mısır nerede bulunur derseniz, ordu'nun en güvenilir toptan mısır satan firması olarak karşınıza süpermisir adresi çıkacaktır. Orduda toptan bardakta mısır satışı ve talebin her geçen gün artması müşteri memnuniyeti bizi çok daha mutlu etmektedir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz. Sağlıklı ve mutlu yarınlar dileriz.
7521Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 20:30
  • Servis Saatleri09:00 - 19:00
  • Servis Yerleri Ordu Merkez Ve Ordu'nun Tam İlçeleri
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Orduda bardakta mısır ve yine orduda toptan bardakta mısır satışı konusunda alanında bir numara olan supermisir ordu ve ilçelerinde gdo suz, birinci kalite, yerli üretim mısır sunmanın gururunu yaşıyor.
Supermisir olarak orduda mısır satışının yanında yine orduda bardakta mısır malzemeleri, donmuş mısır ve tane mısır satışı hizmetini süratle kargo ile yerine getirmektedir.
Ordu 1. Kalite yerli tane mısır siparişleri, ücretsiz kargo ile kapıda ödeme seçeneği ile kapınıza kadar gönderilmekte.
Süt tadında gdo suz yerli üretim tane mısırlarımız salata ya da yemlik mısırdan değildir.
Ordudadaki bardakta mısır satışlarımızda, mısırlarımızın süt tadında oluşu müşterilerimizin memnuniyeti ile süreklilik kazanmış ve her geçen gün orduda bardakta mısır ve toptan mısır satışlarımızı arttırmıştır.
Özel ambalajındaki mısır gönderilerimiz adresinize teslim edilip, takibi yapılmaktadır.
Orduda bardakta mısır ya da orduda toptan bardakta mısır fiyatları ne kadar diye bir soru aklınıza gelebilir.
Bardakta mısır fiyatlarımız şöyle:
60 kg bardakta mısır kapıda ödeme ile 275 tl
50 kg bardakta mısır kapıda ödeme ile 235 tl.
İnternet üzerinden türkiye'nin her yerine bardakta mısır satışı yapan firmamız, ordu merkeze bardakta mısır gönderirken yine tüm ilçelere de hızlı şekilde gönderi sağlıyor. Ordu'nun ilçelerinden akkuş, altınordu, aybastı, çamaş, çatalpınar, çaybaşı, fatsa, gölköy, gülyalı, gürgentepe, ikizce, kabadüz, kabataş, korgan, kumru, ordu mesudiye, perşembe, ordu ulubey ve ünye ilçelerine toptan bardakta mısır satışını gerçekleştirmektedir.
Orduda kaliteli ve organik yerli mısır nerede bulunur derseniz, ordu'nun en güvenilir toptan mısır satan firması olarak karşınıza süpermisir adresi çıkacaktır.
Orduda toptan bardakta mısır satışı ve talebin her geçen gün artması müşteri memnuniyeti bizi çok daha mutlu etmektedir.
Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.
Sağlıklı ve mutlu yarınlar dileriz.
Firmanızı Ekleyin

Orduport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 131 firma yer almaktadır.