Ordu Natural Gaz Isı Sistemleri

http://naturalgaz.orduport.com
Ordu Natural Gaz Isı Sistemleri
25
Şirinevler Mah. Turgut Özal Bul. No:67/aMerkez,34100
+90(452) 800 11 11Orduda ısı sistemleri, toptan doğalgaz sistemleri, toptan doğalgaz malzemeleri, toptan ve parekende satışı konusunda adından bahsettiren firmamız, natural gaz ısı sistemleri 2013 yılında kurulmuştur. Orduda toptan doğalgaz malzemeleri ve yine orduda toptan kombi ve radyatör satışı yapmaktadır. Natural gaz ısı sistemleri, müşterilerine sektöründeki tüm çözümleri ulaştırmak için hizmet vermektedir. Ordu ısı sistemleri içinde dünyanın en ünlü markalarını orduda kombi markaları olarak sunmaktadır. Natural ısı sistemleri, orduda ariston, buderus, viesmann, baymak, e. C. A, demirdöküm ve ferroli markalarının güvencesini siz değerli müşterilerine sunabilmektedir. Eğitimli kadrosuyla hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamız,kuruluşu çok aha eski tarihlere dayanan bir çok firmayı geride bırakarak çok yüksek satış rakamlarına ulaşmış, sektörde lider konuma gelerek sektörün önde gelen markalarından kombi, radyatör ve yardımcı malzemelerini güvenilir ve güçlü mali yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmaktadır. Sektörde kalıcı olmak adına sağlam temeller atarak büyümeyi kendisine hedef seçen firmamız şubeleşmede de çok seçici davranarak yatırımlarına hız vermiştir. . Yenililikçi çözümleriler insan yaşamına değer katıyoruz, iç ve dış müşteri mutluğunu hizmetlerinde amaç edinmiş, sürekli öğrenen bir kurum kültürü anlayışı ile rekabetde farklılığımızı hissettiriyoruz. Sorunun değil, çözümün parçası olma ilkesini işbirlikçilerimiz ile paylaşıyoruz. Müşterilerimiz için güven üretiyoruz Tedarikçilerimiz ile fırsatlarımızı paylaşıyoruz. İşbirlikçilerimize karşılıklı kazanç imkanı sunuyoruz. Çalışanlarımıza huzurlu ve kazançlı bir gelecek temin ediyoruz. Biz tüm paydaşlarımızın mutluluğundan güç alıyoruz. .
9862Ziyaretçi
 • Yetkili Özkan KÖZ
 • Adres Şirinevler Mah. Turgut Özal Bul. No:67/a - Merkez
 • Telefon +90(452) 800 11 11
 • Telefon ( 2 ) +90(538) 468 83 52
 • Fax +90(452) 800 12 22
 • Özel Sitesi http://www.naturalgaz.net
 • Web Sitesihttp://naturalgaz.orduport.com
 • E-Postanaturalisi52@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Şirinevler mah. Titiz müh. Yanı.

İletişim Formu
Orduda ısı sistemleri, toptan doğalgaz sistemleri, toptan doğalgaz malzemeleri, toptan ve parekende satışı konusunda adından bahsettiren firmamız, natural gaz ısı sistemleri 2013 yılında kurulmuştur.
Orduda toptan doğalgaz malzemeleri ve yine orduda toptan kombi ve radyatör satışı yapmaktadır.
Natural gaz ısı sistemleri, müşterilerine sektöründeki tüm çözümleri ulaştırmak için hizmet vermektedir. Ordu ısı sistemleri içinde dünyanın en ünlü markalarını orduda kombi markaları olarak sunmaktadır. Natural ısı sistemleri, orduda ariston, buderus, viesmann, baymak, e. C. A, demirdöküm ve ferroli markalarının güvencesini siz değerli müşterilerine sunabilmektedir.
Eğitimli kadrosuyla hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamız,kuruluşu çok aha eski tarihlere dayanan bir çok firmayı geride bırakarak çok yüksek satış rakamlarına ulaşmış, sektörde lider konuma gelerek sektörün önde gelen markalarından kombi, radyatör ve yardımcı malzemelerini güvenilir ve güçlü mali yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmaktadır.
Sektörde kalıcı olmak adına sağlam temeller atarak büyümeyi kendisine hedef seçen firmamız şubeleşmede de çok seçici davranarak yatırımlarına hız vermiştir. .
Yenililikçi çözümleriler insan yaşamına değer katıyoruz, iç ve dış müşteri mutluğunu hizmetlerinde amaç edinmiş, sürekli öğrenen bir kurum kültürü anlayışı ile rekabetde farklılığımızı hissettiriyoruz.
Sorunun değil, çözümün parçası olma ilkesini işbirlikçilerimiz ile paylaşıyoruz.
Müşterilerimiz için güven üretiyoruz
Tedarikçilerimiz ile fırsatlarımızı paylaşıyoruz.
İşbirlikçilerimize karşılıklı kazanç imkanı sunuyoruz.
Çalışanlarımıza huzurlu ve kazançlı bir gelecek temin ediyoruz.
Biz tüm paydaşlarımızın mutluluğundan güç alıyoruz. .
Firmanızı Ekleyin

Orduport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 131 firma yer almaktadır.