Kutay Mobilya Aksesuar

http://kutaymobilya.Orduport.com
Kutay Mobilya Aksesuar
34
Düz Mah. Süleyman Felek Cad. No:19/BMerkez,34100
+90(452) 223 23 91Firmamız 1967 yılında Konak Mobilya adıyla sektöre başlayıp günümüze kadar gelişerek gelen, marangozluktan mobilyacılığa geçişte babadan oğula miras kalan bir sanatın klasik öyküsüne sahip olan Kutay Mobilya'nın konsept mağazası ve atölyesi Ankara-Siteler, Ordu , Samsun'da bulunmaktadır. 2010 yılında KUTAY MOBİLYA markasını tescil ettirip bu marka ile sektörde kalite, güven ve müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutarak adını duyurmuş ve ürün portföyünü sektörün ihtiyacını karşılayacak şekilde her geçen gün genişletmiştir. Klasik oymalı ,Modern , Country olmak üzere 3 farklı koleksiyona sahip olan Kutay Mobilya, kendi özgün bakış açısını ürünlerine yansıtabilmiş ender firmalardan biridir. Geniş ürün yelpazesi ve ithal aksesuarları ile çok çeşitli kombinasyonlar üretebilmektedir. Koleksiyonların tüm parçaları birbirleri ile uyumlu oldukları gibi her bir parça tek tek de satın alınabilmektedir. Bunların yanında mimari destek, projelendirme ve kişiye özel tasarımlar da yapılarak kaliteden ödün vermeden, evinize ve bütçenize en uygun çözümler beraber üretilebilmektedir. Sizlere sıcak, samimi, doğal ve konforlu bir yaşam diliyoruz. Kendinizi duygularınızın akışına bırakın Kutay Mobilya Ailesi. Klasik oymalı, modern, country olmak üzere 3 farklı koleksiyona sahip olan Kutay Mobilya kendi özgün bakış açısını ürünlerine yansıtabilmiş, ender firmalardan biridir. Geniş ürün yelpazesi ve ithal aksesuarları ile çok çeşitli kombinasyonlar üretebilmektedir. Koleksiyonların tüm parçaları birbiri ile uyumlu oldukları gibi, her bir parça tek tek de satın alınabilmektedir. Bunların yanında mimari destek, projelendirme ve kişiye özel tasarımlar da yapılarak kaliteden ödün vermeden, evinize ve bütçenize en uygun çözümler birlikte üretilmektedir. Sizlere sıcak, samimi, doğal ve konforlu bir yaşam diliyoruz. Kutay Mobilya Ailesi
8283Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 21:00
  • Servis Saatleri08:00 - 21:00
  • Servis Yerleri Ordu merkez ve Türkiye Geneli
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Adidas karşısı

İletişim Formu
Firmamız 1967 yılında Konak Mobilya adıyla sektöre başlayıp günümüze kadar gelişerek gelen, marangozluktan mobilyacılığa geçişte babadan oğula miras kalan bir sanatın klasik öyküsüne sahip olan Kutay Mobilya'nın konsept mağazası ve atölyesi Ankara-Siteler, Ordu , Samsun'da bulunmaktadır.

2010 yılında KUTAY MOBİLYA markasını tescil ettirip bu marka ile sektörde kalite, güven ve müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutarak adını duyurmuş ve ürün portföyünü sektörün ihtiyacını karşılayacak şekilde her geçen gün genişletmiştir.

Klasik oymalı ,Modern , Country olmak üzere 3 farklı koleksiyona sahip olan Kutay Mobilya, kendi özgün bakış açısını ürünlerine yansıtabilmiş ender firmalardan biridir. Geniş ürün yelpazesi ve ithal aksesuarları ile çok çeşitli kombinasyonlar üretebilmektedir. Koleksiyonların tüm parçaları birbirleri ile uyumlu oldukları gibi her bir parça tek tek de satın alınabilmektedir. Bunların yanında mimari destek, projelendirme ve kişiye özel tasarımlar da yapılarak kaliteden ödün vermeden, evinize ve bütçenize en uygun çözümler beraber üretilebilmektedir.

Sizlere sıcak, samimi, doğal ve konforlu bir yaşam diliyoruz.
Kendinizi duygularınızın akışına bırakın
Kutay Mobilya Ailesi.

Klasik oymalı, modern, country olmak üzere 3 farklı koleksiyona sahip olan Kutay Mobilya kendi özgün bakış açısını ürünlerine yansıtabilmiş, ender firmalardan biridir. Geniş ürün yelpazesi ve ithal aksesuarları ile çok çeşitli kombinasyonlar üretebilmektedir. Koleksiyonların tüm parçaları birbiri ile uyumlu oldukları gibi, her bir parça tek tek de satın alınabilmektedir. Bunların yanında mimari destek, projelendirme ve kişiye özel tasarımlar da yapılarak kaliteden ödün vermeden, evinize ve bütçenize en uygun çözümler birlikte üretilmektedir. Sizlere sıcak, samimi, doğal ve konforlu bir yaşam diliyoruz. Kutay Mobilya Ailesi
Firmanızı Ekleyin

Orduport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 132 firma yer almaktadır.