Hijyen Halıyıkama
11
Karşıyaka Mah 945 Sok / AMerkez,34100
+90(452) 233 97 68Orduda halı yıkama, orduda yorgan yıkama, orduda battaniye yıkama, orduda tül perde yıkama, orduda stor zebra perde yıkama, firmamız 2007 yılından itibaren ordu ve ilçelerine hizmet vermektedir firmamızın hizmetleri halı yıkama evlerde sanayi tipi makinayla koltuk yatak araç koltuğu yıkama stor zebra yorgan battaniye tul perde uykun fiyata yikamakta. Hijyen halı yıkama ordu genelindeki müşterilerine gelişen ve değişen koşullar altında daha kaliteli hizmeti daha ucuza sunma tüketici ve ülke menfaatlerini ön planda tutma ilkesiyle kurulmuştur. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimimiz, kalifiye elemanlarla günümüzün teknolojisine uygun ve kesin sonuç veren alet, makine ve deterjanlarımızla profesyonelce hizmet veriyoruz. Tecrübemizin müşterimizle paylaşımı, güler yüzlü, dürüst ve iyi niyete dayanan hizmet büyümenin anahtarıdır. Hijyen halı yıkama ,kalite odaklı hizmet sunan bir firmadır. Buna rağmen,tüm hizmetlerinde aynı kalite paralelinde hizmet sunan" firmalar arasında en hesaplı fiyatlarla hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Halı yıkama Uzun yıllardan beri profesyonel ekibi ile halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Yerinde yıkama Hijyen halı yıkama, yerinde yıkama hizmeti sunmaktadır. Evinizde, ofisinizde veya iş yerinizde temizlenmesi yerinde olması gereken perdeleriniz, halılarınızı, koltuklarınızı yerinde yıkamaktayız. Battaniye yıkama Firmamız battaniye yıkama hizmeti sunmaktadır. Battaniye yıkama zor ve zahmetli olması veya evinizde yıkama ortamının olması ile hijyen halı yıkama olarak müşterilerimize battaniye yıkama hizmeti sunmaktayız. Koltuk yıkama Firmamız koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Koltuklarınızı profesyonel yardımıyla yıkatmak isterseniz hijyen halı yıkama olarak sizlere koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Perde yıkama Perde yıkama hizmeti almak isterseniz sizlere perde yıkama hizmetini sunmaktayız. Stor perde yıkama, zebra perde yıkama, kadife perde yıkama, ofis perdeleri yıkama, kruvaze perde yıkama hizmetlerini sunmaktayız. Yorgan yıkama Yorgan yıkama zor ve zahmetli olması veya evinizde yıkama ortamının olması ile hijyen halı yıkama olarak müşterilerimize yorgan yıkama hizmeti sunmaktayız.
5352Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış07:45 - 20:45
  • Servis Saatleri02:45 - 19:30
  • Servis Yerleri Ordu
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Us pazarı kavşağı.

İletişim Formu
Orduda halı yıkama, orduda yorgan yıkama, orduda battaniye yıkama, orduda tül perde yıkama, orduda stor zebra perde yıkama, firmamız 2007 yılından itibaren ordu ve ilçelerine hizmet vermektedir firmamızın hizmetleri halı yıkama evlerde sanayi tipi makinayla koltuk yatak araç koltuğu yıkama stor zebra yorgan battaniye tul perde uykun fiyata yikamakta.
Hijyen halı yıkama ordu genelindeki müşterilerine gelişen ve değişen koşullar altında daha kaliteli hizmeti daha ucuza sunma tüketici ve ülke menfaatlerini ön planda tutma ilkesiyle kurulmuştur.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimimiz, kalifiye elemanlarla günümüzün teknolojisine uygun ve kesin sonuç veren alet, makine ve deterjanlarımızla profesyonelce hizmet veriyoruz. Tecrübemizin müşterimizle paylaşımı, güler yüzlü, dürüst ve iyi niyete dayanan hizmet büyümenin anahtarıdır.

Hijyen halı yıkama ,kalite odaklı hizmet sunan bir firmadır. Buna rağmen,tüm hizmetlerinde aynı kalite paralelinde hizmet sunan" firmalar arasında en hesaplı fiyatlarla hizmet sunmayı prensip edinmiştir.

Halı yıkama
Uzun yıllardan beri profesyonel ekibi ile halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

Yerinde yıkama
Hijyen halı yıkama, yerinde yıkama hizmeti sunmaktadır. Evinizde, ofisinizde veya iş yerinizde temizlenmesi yerinde olması gereken perdeleriniz, halılarınızı, koltuklarınızı yerinde yıkamaktayız.

Battaniye yıkama
Firmamız battaniye yıkama hizmeti sunmaktadır. Battaniye yıkama zor ve zahmetli olması veya evinizde yıkama ortamının olması ile hijyen halı yıkama olarak müşterilerimize battaniye yıkama hizmeti sunmaktayız.

Koltuk yıkama
Firmamız koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Koltuklarınızı profesyonel yardımıyla yıkatmak isterseniz hijyen halı yıkama olarak sizlere koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız.

Perde yıkama
Perde yıkama hizmeti almak isterseniz sizlere perde yıkama hizmetini sunmaktayız. Stor perde yıkama, zebra perde yıkama, kadife perde yıkama, ofis perdeleri yıkama, kruvaze perde yıkama hizmetlerini sunmaktayız.

Yorgan yıkama
Yorgan yıkama zor ve zahmetli olması veya evinizde yıkama ortamının olması ile hijyen halı yıkama olarak müşterilerimize yorgan yıkama hizmeti sunmaktayız.
Etiketler
Yorumlar
Firmanızı Ekleyin

Orduport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 131 firma yer almaktadır.