Auto Bakım Merkezi

http://autobkm.Orduport.com
Auto Bakım Merkezi
11
Yeni Mah. 329 Sok. No:52Altınordu,34100
+90(532) 760 76 37İşyerimiz 1997 yılında kurulup oto yıkama faaliyetine başlamıştır. 2005 yılında yönetim olarak önce boya düzeltme ve koruma ardından detay temizlik sedef ve deri direksiyon kaplama, far parlatma ve cam filmi gibi faaliyetlerle başlamıştır. 2010 yılında deri tamir boya ve bakım konusunda profesyonel ellerden kurs alarak deri kinik adı altında her türlü deri tamir faaliyetine başlayarak 2. Şubemizi açmış bulunmaktayız. 2013 yılında bütün yaptığımız faaliyetleriAUTO BKM ( Bakım Koruma Merkezi ) adı altında toplamaya karar verdik. Orduda Oto Kuaförü, Orduda İç Dış Yıkama Yapan Yerler, Orduda Pasta Cila Yapan Yerler, Orduda Araç Deri Koltuk Tamir Boya, Araç Deri Koltuk Sigara Yanığı Tamiri Yapan Yerler, Orduda Far Parlatma, Orduda Cam Filmi Yapan Yerler, Orduda Pleksi Plaka Yapan Firmalar, Sedef Direksiyon Kaplama Nerede Yapılır, Orduda Deri Direksiyon Kaplama Yapan Yerler, App Plaka Yapan Yerler, Kaput Koruma Yapan Firmalar sorularına cevap verebilecek tek adres olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.. Bize bu mutluluğunu yaşatan, dost müşterilerimize teşekkür ediyoruz.
10540Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 19:00
  • Servis Saatleri09:00 - 19:00
  • Servis Yerleri Merkez
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Eski Sanayi Sapağı İmam Hatip mevki.

İletişim Formu
İşyerimiz 1997 yılında kurulup oto yıkama faaliyetine başlamıştır. 2005 yılında yönetim olarak önce boya düzeltme ve koruma ardından detay temizlik sedef ve deri direksiyon kaplama, far parlatma ve cam filmi gibi faaliyetlerle başlamıştır.2010 yılında deri tamir boya ve bakım konusunda profesyonel ellerden kurs alarak deri kinik adı altında her türlü deri tamir faaliyetine başlayarak 2. Şubemizi açmış bulunmaktayız.2013 yılında bütün yaptığımız faaliyetleriAUTO BKM ( Bakım Koruma Merkezi ) adı altında toplamaya karar verdik.


Orduda Oto Kuaförü, Orduda İç Dış Yıkama Yapan Yerler, Orduda Pasta Cila Yapan Yerler, Orduda Araç Deri Koltuk Tamir Boya, Araç Deri Koltuk Sigara Yanığı Tamiri Yapan Yerler, Orduda Far Parlatma, Orduda Cam Filmi Yapan Yerler, Orduda Pleksi Plaka Yapan Firmalar, Sedef Direksiyon Kaplama Nerede Yapılır, Orduda Deri Direksiyon Kaplama Yapan Yerler, App Plaka Yapan Yerler, Kaput Koruma Yapan Firmalar sorularına cevap verebilecek tek adres olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.. Bize bu mutluluğunu yaşatan, dost müşterilerimize teşekkür ediyoruz.
Firmanızı Ekleyin

Orduport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 131 firma yer almaktadır.